روش های گوناگون ارسال حواله ارزی از دبی

//روش های گوناگون ارسال حواله ارزی از دبی

روش های گوناگون ارسال حواله ارزی از دبی

روش های گوناگون ارسال حواله ارزی از دبی

امروزه روشهای گوناگونی برای ارسال حواله ارزی در دبی وجود دارد که ایرانیان نیز می توانند از طریق دبی حواله ارزی خود را ارسال نمایند. در واقع در هر کشوری می توان از سیستم بانکی وجه انتقالی را از بانک مبدأ خود به یکی از حسابهای معرفی شده در دبی واریز نمود و در کمتر از حدود 24 ساعت و البته پس از کسر کارمزد توسط بانک مبدأ به حساب فرد واریز می گردد و پس از معادل یابی آن به ریال در هر نقطه ای از ایران این مبلغ برای فرد قابل برداشت خواهد بود. نکته قابل توجه در فرآیند ارسال پول به ایران این می باشد که این سرویس بدون کارمزد بوده و مبلغ کارمزد تویط بانک مبدأ یا شرکت انتقال دهنده وجه از حواله فرد کسر می شود که با توجه به نوع حواله و مقدار آن متغیر می باشد. لذا می بایست مبلغی بیشتر از مبلغ اولیه واریز گردد تا کارمزد آن نیز کسر گردد.

قابل ذکر است، سرویس ارسال پول به ایران در وندا، بدون کارمزد بوده و مبلغ کارمزد توسط بانک مبدا و واسط یا شرکت انتقال دهنده وجه از حواله شما کسر می گردد. این مبلغ با توجه به بانک یا شرکت انتقال دهنده و نوع و مقدار ارز متغیر است. بنابراین در مواقعی که میخواهید حواله با مبلغی دقیق انجام گیرد بهتر است کمی بیشتر از مبلغ مورد نظر ارسال کنید.

روش دیگر ارسال پول به ایران توسط حواله های وسترون یونیون و مانی گرام صورت می گیرد. البته این دو نوع حواله ارزی دفتر نمایندگی در ایران ندارند و ارسال  این نوع حواله ها به ایران عملا امکان پذیر نیست ولی برای اجرای فرآیند ارسال این نوع حواله ها بدون در نظر گرفتن حساب بانکی می توان از طریق این سیستم ها از سراسر دنیا با مراجعه نمودن به یکی از دفاتر مرکزی این شرکت ها در نزدیکی محل اقامت خود وجه انتقالی مورد نظر خویش را به نماینده وسترن یا مانی گرام ارسال نمایید.

روش ارسالی دیگر حواله ارزی از طریق حساب پی پال است که به صورت آنلاین و مقرون به صرفه صورت می گیرد و در نهایت روش آخر ارسال پول به ایران به شکل تحویل نقدی است که دریافت وجه نقدی حواله ارزی در برخی از کشورها  با معادل یابی آن به ریال وجود دارد.

ارسال بار به دبی

یکی از دغدغه های اصلی تاجران ایرانی در جهت صادرات کالای خود به کشورهای دیگر حمل هوایی بار  می باشد که در فرودگاه دبی این امر امروزه صورت می گیرد. تاجران ایرانی از طریق این فرودگاه مشهور می توانند کالای خود را به سایر کشورها ارسال نمایند. از جمله مزیت های این ترخیص کالا از طریق حمل هوایی بار از دبی، کاهش زمان حمل بار از دبی و هزینه حمل و نقل آن کالا به ایران است. چرا که از نظر بعد مسافت، دبی در همسایگی ایران واقع گردیده است و همین امر سبب ساز شده است تا تجار ایرانی خیلی سریع و با هرینه ای اندک به حمل بار از دبی مبادرت ورزند. نکته قابل توجه در بحث وارد کردن کالاهای تحریمی است که این واردکنندگان ابتدا به حمل بار به دبی اقدام می ورزند سپس با توجه به معاف بودن از پرداخت حقوق گمرکی کالای مورد نظر خود را از دبی به ایران ارسال می کنند ولی در زمینه صادرات از دبی نیاز به پرداخت حقوق گمرکی است.

 

توسط | 2020-03-18T15:06:32+00:00 مارس 18th, 2020|خدمات حواله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه