راه های انتقال پول از پی پال به ایران

//راه های انتقال پول از پی پال به ایران

راه های انتقال پول از پی پال به ایران

راه های انتقال پول از پی پال به ایران

امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت چشمگیر آن، راه های مختلفی برای انتقال پول وجود دارد. انتقال پول به شیوه آنلاین روند انتقال وجه از یک حساب به حسابی دیگر را تسهیل بخشیده است و دیگر نیازی به مراجعه به بانک به شیوه سنتی نیست. اما با توجه به تحریم هایی که در طی چند سال گذشته علیه ایران اعمال شده است، شیوه انتقال پول و خدمات ارزی به طور مستقیم به کشورهای خارجی امکان پذیر نیست. ولی برای دور زدن تحریم همیشه راه حلی وجود دارد که یکی از آن روش ها، استفاده از سیستم پی پال برای انتقال پول به ایران است.

آموزش انتقال پول از پی پال به ایران

سیستم پی پال، انتقال پول را از طریق اینترنت و بدون مراجعه حضوری به بانک و صرافی ها امکان پذیر ساخته است. بنابراین افراد در هر نقطه از جهان که باشند به راحتی می توانند به هر گوشه گوشه جهان خدمات بانکی خود را اینترنتی انجام دهند. با استفاده از این سیستم ارسال و دریافت و انتقال پول از هر سایتی چه سایتهای ترکیه ای و چه چینی به راحتی از طریق اینترنت صورت می گیرد. اما با توجه به اینکه از سوی مقامات آمریکا، تحریم هایی علیه ایران صورت گرفته است، کسانی که مقیم ایران هستند به طور مستقیم نمی توانند از این شبکه ها استفاده کنند و با هر کشوری مستقیم ارسال و دریافت ارز داشته باشند، بلکه برای اجرای این فرآیند و دور زدن تحریم ها می بایست از خدمات ارزی ایرانیکارت بهره جست تا با افتتاح حساب پی پال و سپس وریفای آن بتوانند کارهای شخصی و شرکتی خود را به راحتی انجام دهند.

حساب پی پال برای آن دسته از افرادی ضروری است که بدنبال انتقال پول از پی پال به ایران هستند. تنها با درخواست افتتاح پی پال می توان ظرف مدت 3 الی 5 روز کاری صاحب یک حساب پی پال شد.

چرا باید از ایرانیکارت جهت افتتاح حساب پی پال استفاده کرد؟

برای بهره جستن از تمامی امکانات موجود از حساب پی پال، بلافاصله بعد از افتتاح حساب در این سیستم می بایست وریفای آن را نیز انجام داد. تا روند انتقال پول از پی پال و یا دریافت وجه از آن امکان پذیر گردد چرا که در غیر این صورت عملیات انتقال پول با شکست مواجه می شود. پس می بایست حساب پی پال را حتما وریفای نمود. از طرف دیگر حسابی که وریفای گردد، امنیت بالای دارد و از طرف خود شرکت نیز تضمین شده می باشد. بعد از افتتاح موفقیت آمیز پی پال، با ارسال آدرس حساب به هر شخصی به راحتی می توان عملیات انتقال پول، ارسال و دریافت آن را صورت بخشید.

چگونگی نقد کردن وجه بعد از انتقال پول

بعد از آنکه فرآیند انتقال پول با استفاده از سیستم پی پال به راحتی صورت پذیرفت، می بایست نسبت به تبدیل ارز به ریال اقدام ورزید. برای این منظور می توان از فرآیند نقد کردن ارزی ایرانیکارت استفاده نمود تا معادل موجودی حساب را به ریال دریافت نمود.

توسط | 2020-03-18T15:13:58+00:00 مارس 18th, 2020|خدمات حواله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه