راهکارهای دریافت و انتقال پول در خارج از کشور

//راهکارهای دریافت و انتقال پول در خارج از کشور

راهکارهای دریافت و انتقال پول در خارج از کشور

راهکارهای دریافت و انتقال پول در خارج از کشور

دریافت و انتقال پول در خارج از کشور یکی از موانع و مشکلاتی است که با توجه به تحریم های بین المللی ایرانیان چه در داخل کشور و چه خارج از این کشور در طی سالیان اخیر با آن مواجهه بوده اند. این تحریم ها و فشارهای اقتصادی علیه ایران هر گونه انتقال پول با بانک های ایرانی را محدود گردانده است و همین مورد سبب ساز عدم انتقال حواله های ارزی در خارج از این مرز و بوم به حساب های بانکی در ایران شده است. اما با تمامی این مشکلات، مجموعه هایی وجود دارند که با همکاری نمودن با صرافی هایی که حساب های بانکی در کشورهای آمریکا، انگلیس، آلمان و امارات دارند، زمینه را برای دریافت و انتقال پول در خارج از کشور فراهم نموده است تا با خیالی آسوده نسبت به دریافت وجه انتقالی خود در کمترین زمان ممکن و با نازل ترین قیمت معادل ریالی وجه خود را به حساب مورد نظرشان در ایران دریافت نمایند.

خدمات دریافت و انتقال پول در خارج کشور ، برای چه قشری الزام آور است؟

این خدمات شامل: شرکت های ایرانی می باشد که در صدد دریافت و انتقال پول از اشخاص و یا شرکت های خارجی در زمینه صادرات کالای مورد نظر خود می باشند، همچنین شامل ایرانیان داخل کشور است که خواستار دریافت  و انتقال پول از شرکت های معتبر خارجی و یا دوستان و آشنایان خود در خارج از کشور هستند و حتی ایرانیانی که داخل کشور در صدد دریافت تسویه حساب های موسسات و مراکز دانشگاهی هستند، می توانند از این خدمات بهره ببرند.

شرایط دریافت و انتقال پول و موانع آن

دریافت پول با موانعی مواجهه می گردد از قبیل: حواله های ارزی مرتبط با فعالیت های تحریمی به خصوص انرژی هسته ای، و فعالیت ها نفتی و پتروشیمی می باشد که دریافت آن ها امکان پذیر نیست. همچنین دریافت وجه  آن دسته از مشتریانی که مدارک کافی را ارائه ننموده اند و یا اینکه فعالیت های تروریستی، پولشویی و سایر جرایم دیگر نیز امکان پذیر نیست و در نهایت باید توجه داشت که حواله های ارزی که مبدأ آن ها یکی از کشورهای آفریقایی و یا آمریکای جنوبی باشد نیز دریافت آن ها مقدور نیست.

و از جمله شرایط دریافت پول الزامی بودن مدارک تشخیص هویت به مانند پاسپورت و کارت بهمراه شماره تماس ضروری و آدرس کامل شخص فرستنده برای حواله هایی که از حساب شخصی ارسال شده اند و نیز ارائه مدارک و مستنداتی برای حواله های شرکت های خارجی الزام آور است که مشخص شود این مبلغ برای چه امری می بایست پرداخت گردد.

خدمات دفاتر مرکزی دبی برای دریافت و انتقال پول

دفاتر مرکزی واقع در دبی برای دریافت و انتقال پول در کمترین زمان و با قیمتی بهینه و مناسب به ارائه خدماتی ویژه برای ایرانیان پرداخته اند تا برای دریافت  پول خود مشکلی را در پیش روی چشمان خود حس نکنند. امروزه تمامی این مشکلات به وسیله صرافی های سطح شهر فراهم آمده است تا برای دریافت درآمد ارزی اینترنتی و یا انتقال پول به واحدی غیر از ریال به شرکت های معتبر سراسر جهان از شیوه های گوناگون مدد جسته و ضمانت لازم را به مشتریان خود القاء نمایند که برای دریافت پول خود هیچ گونه مشکلی را پیش رو نخواهند داشت

توسط | 2020-03-18T15:04:08+00:00 مارس 18th, 2020|خدمات حواله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه