خدمات ارزنده حواله ارزی در دبی

//خدمات ارزنده حواله ارزی در دبی

خدمات ارزنده حواله ارزی در دبی

مشکلات ارسال و دریافت حواله ارزی ناشی از تحریم

امروزه روند ارسال و دریافت حواله ارزی با یک معضل جدی رو به رو گشته است که با توجه به هجمه دامن گیری از تحریم ها علیه ایران طی این چند سال اخیر، روند صادرات و وادرات کالا را با یک سیر نزولی مواجهه ساخته است. فشار زیاد تحریم ها علیه ایران سبب گشته است که بسیاری از امکانات بانکی و یا هر گونه معامله ارز و کالا با کشورهای دیگر مسدود و یا دست کم بسیار محدود گشته است. امری که کار تمامی تولید کننده ها و صادرکننده های کالا و یا حتی سازمان هایی را مختل گردانده است که با رقبای تجاری خود در خارج از این مرز و بوم فعالیت دارند. این مشکلات پیش آمده حاصل از تحریم، چیزی است که تمامی سازمان های کوچک و بزرگ را مشغول خود داشته است و امروزه با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند. مشکلاتی از قبیل: ارسال حواله ارزی و دریافت آن، محدودیت ارسال یوان به چین و دلار به آمریکا و یورو به اروپا و مشکلاتی دیگر نظیر ارسال کالاهای مورد نظیر به دیگر کشورها و یا دریافت کالا از آن ها برای استفاده بهینه آن کالاها در ایران اسلامی.

خدمات ارزنده حواله ارزی در دبی

اما با وجود تمام این مسائل، حواله ارزی در دبی به نوبه خود خدمات ارزنده ای را به هموطنان ما در ایران ارائه می دهد. در راستای بهره وری از این خدمات دفاتری در ایران و دبی دایر گشته است که با کادری مجرب و کارآزموده در دبی و کشورهای دیگر از جمله چین و اروپا خدمات ارزنده ای را در زمینه حواله ارزی به ایرانیان در داخل کشور ایران ارائه نموده اند تا با استفاده از این امکانات کلیه خدمات ارزی خود را اعم از ارسال و دریافت ارزهای بین المللی در دبی و ایران صورت بخشند تا به آن دسته از افرادی کمک شایانی گردد که در پیشبرد فرآیند ارزی با مشکل ارسال و دریافت ارز مواجهه هستند و با همکاری نمودن با این دفاتر مشکل آنان نیز حل می گردد.

این خدمات ارزی و کالا شامل: حواله یوان آن تایم، حواله دلار استرالیا، حواله یورویی، حواله ریالی، حواله درهم و حواله دلار به آمریکا و همچنین ارسال و دریافت حواله ارزی از کشور چین و به طور کلی کشورهای آسیای شرقی که از جمله پرترافیک ترین خدمات ارزی و کالایی به شمار می آید، دریافت نمودن ارزهای بین المللی از جانب خریدار در دبی و ارسال ارز ریالی به مشتری در داخل ایران  و در نهایت ترخیص کالا از اقصاء نقاط جهان به ایران اسلامی از طریق گمرگ دبی می باشد که نیاز طیف وسیعی از مردم ایران را پاسخ می دهد.

روال کار دفاتر مرکزی حواله ارزی در دبی

در مورد روال کاری این دفاتر مرکزی حواله ارزی دایر شده در دبی می بایست گفت که تمامی افراد شخصی یا شرکتی که حواله ارزی را در دسترس دارند و مشکل ارسال و یا دریافت ارز به اروپا، چین و آمریکا و یا هر کشور بیگانه دیگری دارند، در وهله نخست نسبت به معتبر بودن این دفاتر اطمینان لازم را کسب نموده و با اطلاعات کافی و دقیق در مورد اینکه این حواله های ارزی برای چه کشوری هستند و حجم کالا و مبلغ آن چقدر است و برای پاسخ گویی به سوالاتی از این قبیل در این دفاتر راهکارها و برنامه ریزی هایی صورت گرفته است که کار را برای همگان آسانتر نموده است.

 

توسط | 2020-03-18T14:54:50+00:00 مارس 18th, 2020|خدمات حواله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه