حواله یورو و یوان بانک کونلون

//حواله یورو و یوان بانک کونلون

حواله یورو و یوان بانک کونلون

 

حواله یورو و یوان بانک کونلون

دفاتر مرکزی و صرافی های ایرانی معمولا در بانک کونلون چین حسابهای بانکی دارند. حواله یورو و حواله یوان موجود در بانک کونلون برای این دسته از بازرگانان شرایط را مهیا نموده است تا تمامی حوالجات وارد آمده به این بانک چینی را با کمترین برآورد هزینه به حساب اشخاص منتقل سازند و پس از تبدیل ارز با کمترین کارمزد مبلغ مورد نظر را به کشور مقصد حواله نمایند. تمامی حواله ها پس از تبدیل به ارز مورد نیاز از جمله دلار، یورو و… به اقصاء نقاط جهان ارسال می گردند. نرخ کارمزد نیز در این بانک نسبت به شرکت های صرافی چینی بسیار کمتر و قابل توجه تر است. رسید حواله نیز که به فرد تحویل داده می شود، بدون قید نمودن هیچ نامی از بانک کونلون می باشد و ریسک بلوکه شدن در آن بسیار نادر است. به دلیل اینکه کلیه نقل و انتقالات مالی در چین از طریق یک شرکت ثبت شده در داخل چین عملا صورت می گیرد.

ارسال حواله یورو و حواله یوان از طریق بانک کونلون

یکی از مشکلاتی که برای ارسال حواله بانکی به شرکت ها و کارخانجات چین پیش روی کاربران ایرانی بود، اینک رفع گردیده است و تجار ایرانی و تمامی واردکنندگان و صادرکنندگان کالا می توانند هم اینک با ثبت کمترین هزینه، ارز خود را حواله نمایند. فرآیند اجرای آن در کسری از زمان و با کارمزدی بسیار مناسب و مقرون به صرفه شکل می گیرد. ارسال پول به سایر نقاط چین و شرکت های معتبر آن و همچنین کارخانجات این کشور از راهی مطمئن به همین منوال صورت می گیرد. با توجه به مشکلاتی که تحریم بر سر اقتصاد ایران و راه های منجر شده به آن در سطح بین المللی آورد، برخی از صرافی ها و شرکت های بازرگانی فعالیت خود را در کشور چین آغاز نموده تا با کوله باری از تجربه و نیز ایجاد حساب هایی در بانک کونلون چین برای خدمت رسانی به هموطنان ایرانی گامی بزرگ بردارند. سابقه همکاری این شرکت ها با بانک کونلون سبب ساز تسریع در روند ارسال حواله یورو و حواله یوان بانک کونلون شده است و اسناد آن نیز مورد قبول واقع گردیده است. تمامی زمانبندی ها و برآوردهای هزینه به طور کاملا شفاف در قالب یک قرارداد تنظیم و تبیین می شود. همچنین حواله یورو و یوان بانک کونلون، حواله را از ایران می پذیرد و شرکت های حمل و نقل متناسب با کالای مورد نیاز مشتری را نیز پذیرا می باشد و به طور ویژه خدمات ارزنده ای را در پیشبرد کالاهای مورد نیاز تجار ایرانی عرضه می دارد.

جدیدترین شرایط بانک کونلون چین

از جمله شرایط بانک کونلون امکان ارسال حواله یورو به این بانک به دو صورت حواله یوان کونلون تخصیصی و حواله یوان کونلون آزاد توسط شرکتهای ایرانی موجود در چین و صرافی ها صورت می بخشد. زمانبندی ارسال حواله کونلون به چین ظرف 24 ساعت کاری از طریق کارگزاری های بازرگانی در چین صورت می گیرد. در عین حال که ارسال حواله یوان نیز به این بانک همچنان برقرار است. اما با این وجود منابع حواله یورو نسبت به حواله یوان کونلون به مراتب بیشتر است؛ در نتیجه پیشنهاد می شود که با ارز یوان حواله به بانک کونلون واریز گردد. کارمزد حواله یوان در سریعترین زمان خاص خود حداکثر تا 24 ساعت کاری این حواله یوان به بانک کونلون واریز می گردد و رسید آن تحویل به مشتری داده می شود.

 

توسط | 2020-03-18T15:15:04+00:00 مارس 18th, 2020|خدمات حواله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه