انتقال و دریافت حواله درهم بدون محدودیت

//انتقال و دریافت حواله درهم بدون محدودیت

انتقال و دریافت حواله درهم بدون محدودیت

حواله درهم امارات

بانک مرکزی با توجه به تحریم های پیش روی ایرانیان بر آن شده است که برای کنترل نمودن حواله درهم و نیز مدیریت بازار به صرافان این اجازه را بدهد تا حواله را در دبی تحویل داده و در قبال آن در ایران ریال دریافت نمایند. این تصمیم بانک مرکزی باعث تأمین اسکناس ریال مورد نیاز صرافان کشور و نیز باعث تقویت حواله درهم خود گردید و امروزه شاهد بازخورد منفی در بازار برای نوسانات ارزی نیستیم. چرا که همان طور که می دانیم تاجران ایرانی زیادی هستند که در کشور امارات در حال انجام فعالیت های اقتصادی خود هستند و به صادرات و واردات کالا روزانه مبادرت می ورزند. همین امر خود موجب بالا رفتن و افزایش نوسانات انتقال وجه میان این دو کشور همسایه شده است.

امروزه یکی از رایج ترین شیوه های انتقال پول از ایران به دبی یا برعکس از طریق ارسال حواله درهم صورت می گیرد که در زیر شیوه ارسال و دریافت آن را مختصری توضیح می دهیم.

نحوه ارسال حواله درهم :

در مورد نحوه ارسال حواله درهم مراحلی به ترتیب باید رعایت گردد. ابتدای امر می بایست به واحد حوالجات ارزی بخش حواله درهم تماس حاصل نمود و پس از آگاه شدن از قیمت به روز درهم می بایست با شرکت ایران یا دبی تماس حاصل نمود و نرخ درهم را نهایی و ثبت کرد. سپس در مرحله آخر پس از واریز ریال یا درهم به حساب شخص در همان روز معادل مبلغ واریز شده به دبی منتقل می گردد.

نحوه خرید درهم (ارسال حواله درهم از دبی به ایران) :

 اما در حالت عکس مورد بالا، شخص درصدد خرید حواله درهم بر می آید تا این حواله را از دبی به ایران ارسال نماید، وی بعد از تماس های اولیه با صرافان و تعیین نرخ دقیق ارز می تواند پس از واریز معادل ریالی مبلغ خود یا معادل درهمی آن، معادل وجه خود را در امارات یا ایران تحویل گیرد. سپس اصل فیش واریزی را ایمیل کند و با دفتر ایران تماس بگیرد و مراتب را پیگیری نماید.

انتقال حواله درهم بدون محدودیت

با وجود تحریم ها و شرایط فعلی کشور که امکان ارتباط ایران با یک سری از کشورها وجود ندارد، ارتباط مالی با کشور امارات بسیار لازم و ضروری است. در این بین صرافی هایی وجود دارند که با تخصص و تجربه فراوان در کار خود از طریق ارتباط با شرکت های معتبر خارجی و بانک های موجود در دبی خدمات ارزنده ای را در سریعترین زمان ممکن بدون کوچکترین محدودیتی برای انتقال حواله درهم به امارات ارائه می دهند. ضمن اینکه این انتقال پول با روی کار آمدن سریعترین روش های ممکن و بسیار معتبر و امن صورت می گیرد.

دریافت حواله نقدی و تحویل فوری اسکناس در امارات:

امکان ارسال پول به صورت آنلاین و غیر حضوری و بدون کارمزد نیز از خدمات دیگری است که صرافان در اختیار مردم قرار داده اند تا بدون هیچ گونه محدودیتی مبلغ حواله درهم خود را فوری تحویل گیرند و کاربران نیز بتوانند از این خدمات متنوع بهره لازم را ببرند.

 

توسط | 2020-03-18T15:01:48+00:00 مارس 18th, 2020|خدمات حواله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه