ارسال و دریافت حواله یورو به اتحادیه اروپا

//ارسال و دریافت حواله یورو به اتحادیه اروپا

ارسال و دریافت حواله یورو به اتحادیه اروپا

ارسال و دریافت حواله یورو به اتحادیه اروپا

حواله یورو بین کشورهای اروپایی صورت می گیرد. در واقع هر فرد ایرانی که درصدد ارسال مبلغی پول به یکی از حساب های کشورهای اروپایی نشین باشد که واحد پولی آن ها یورو می باشد یا دست کم واحد یورو را قبول دارند، می تواند اقدام به این امر نماید. اکثر درخواست های ارسالی حواله یورو به اتحادیه اروپا برای دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود شرکت ها معتبر خارجی نیز می توانند از این امکانات بهره گیرند و حواله را از مشتریان خود دریافت نمایند.

حواله یورو نیز همانند انتقال پول به خارج از مرزهای این کشور با استفاده از روش های گوناگونی صورت می گیرد. اما بهره مندی از حواله بانکی از اطمینان بخش ترین و سریع ترین شیوه هایی است که می توان مبالغ مورد نظر پول را با تبدیل نمودن به حواله ارزی به کشورهای اتحادیه اروپا منتقل ساخت.

محدودیت بهره مندی از حواله یورو

یکی از محدودیت ها و چالش هایی که برای بهره مندی از حواله ارزی به اروپا بر سر راه مشتریان واقع است، محدودیت هایی در مورد مبلغ حواله ارزی از طرف بانک ها و صرافی هاست. چرا که آن ها از صدور حواله با وجه پایین عملا خودداری می ورزند و در برخی از شیوه های ارسالی حواله یورو ممکن است کارمزد به قدر بالا باشد که شخص از ارسال حواله ارزی خود صرف نظر کند.

با تمام این محدودیت ها و موانع امروزه راه حل هایی هم برای رفع آن وجود دارد و با دایر گشتن برخی از دفاتر خدماتی برای حل و فصل کردن این مشکل، صدور حواله یورو به اروپا با کاهش چشمگیر کارمزد و بدون در نظر گرفتن مبلغ آن حواله ارزی برای مشتریان به راحتی صورت می گیرد و بدون هیچ گونه مشکلی وجه مورد نظر به اروپا ارسال می گردد.

نحوه ارسال حواله یورو

حواله یورو به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا به ویژه: آلمان، انگلیس، سوئد، نروژ، دانمارک، فرانسه، فنلاند و حتی سایر کشورهای اتحادیه اروپا در اسرع وقت ارسال می گردد. حواله ارسالی در راه اتحادیه اروپا از طریق ترکیه و سوئد به بانک مقصد در کشورهای اروپایی ارسال می گردد.

در صورت مقیم بودن در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین در صورت تجارت با کشورهای اروپایی نیز می توان از خدمات بازرگانی ها و دفاتر موجود در اروپا بهره جست و حوالجات ارسالی و دریافتی را با سرعت و کمترین برآورد هزینه  ارسال و دریافت نمود.

ارسال حواله یورو به اروپا از طریق دفتر بازرگانی در دبی

ارسال حواله یورو و دریافت آن به تمامی کشورهای اروپایی در طی 1 الی 3 روز کاری به تمامی بانک های اروپایی و حسابهای شخصی و شرکتی یورو در اروپا صورت می گیرد. این دفاتر نمایندگی نه تنها در دبی بلکه در ترکیه، آلمان و انگلیس نیز کارگزارانی دارد که امکان ارسال و دریافت حواله یورو را به حسابهای شخصی و شرکتی فراهم آورده است. ولی در صورت وارد کردن کالا از اروپا به داخل ایران تمامی خدمات مربوط به حوزه نقل و انتقال کالا از جمله ارسال حواله به اروپا از طریق بانک های امارات به سمت اروپا صورت می گیرد که بسیار مقرون به صرفه نیز هست.

توسط | 2020-03-18T14:34:57+00:00 مارس 18th, 2020|خدمات حواله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه