وبلاگ

/وبلاگ/

حواله یورو و یوان بانک کونلون

حواله یورو و یوان در بانک کونلون واقع در کشور چین برای آن دسته از صرافی ها و شرکت های دایر شده در خاک چین اعمال می شود که در این بانک صاحب حساب هستند و با دسترس داشتن حسابهای بانکی خود، تمامی حوالجات را در کمترین زمان ممکن و با کمترین برآورد کارمزد به حساب اشخاص واریز می نمایند.

توسط | 2019-05-11T05:24:20+00:00 می 11th, 2019|واردات و صادرات|دیدگاه‌ها برای حواله یورو و یوان بانک کونلون بسته هستند

مزایا و معایب حواله یوان چین

حواله یوان چین یکی از حواله هایی به شمار می رود که با توجه به حجم مبادلات گسترده ای که میان ایران و چین صورت می گیرد، بسیار حائز اهمیت می باشد. این نوع حواله همانند سایر حواله ها دربردارنده مزایا و معایبی است که آن را از سایر حواله ها متفاوت می سازد.

ارسال و دریافت حواله یورو به اتحادیه اروپا

حواله یورو در بین کشورهای اتحادیه اروپا شکل می گیرد. و نحوه ارسال و دریافت این نوع حواله به کشورهای اروپایی از طریق صرافی ها و بانک ها امکان پذیر است. دفاتر بازرگانی معتبر و مورد اطمینان نیز در دبی آماده خدمت رسانی به هموطنان ایرانی است تا مبالغ آن ها به اتحادیه اروپا ارسال و یا دریافت نمایند

راه های انتقال پول از پی پال به ایران

برای دور زدن تحریم ها و انتقال پول از ایران به کشورهای خارجی و یا انتقال وجه ایرانیان مقیم کشورهای خارجی به داخل ایران، سیستم پی پال بهترین گزینه به شمار می رود. با افتتاح حساب در این سیستم می توان فرآیند انتقال وجه و دریافت آن را به راحتی صورت بخشید.

انتقال و دریافت حواله درهم بدون محدودیت

انتقال و دریافت حواله درهم از طریق صرافی های موجود کار را برای تجار ایرانی ساده تر انگاشته است تا آنان با روش های مختلف و کاملا امن برای انتقال وجه خود و دریافت حواله ارزی مورد نظر خود و معادل یابی ریالی در قبال با آن با هیچ گونه محدودیتی مواجهه نگردند.

روش های گوناگون ارسال حواله ارزی از دبی

در زمینه ارسال حواله ارزی از دبی روش های متفاوت و گوناگونی پیش روی هموطنان مان وجود دارد تا با استفاده از یکی از این روشها اقدام به ارسال حواله ارزی مورد نظر خود نمایند. فرودگاه دبی آماده حمل بار واردکنندگان کالا به کشورهای دیگر می باشد که این امر در سهولت بخشی کار تجار ایرانی نقش پر رنگی ایفاء نموده است.

ارئه راهکارهایی برای دور زدن تحریم

با توجه به هجمه ای که طی این سالها توسط دولت آمریکا صورت پذیرفته است و به تحریم کالاها علیه ایران مبادرت ورزیده است، جمهوری اسلامی ایران به ارائه راهکارهایی در زمینه دور زدن تحریم دست یازیده است تا بتواند از راه های گوناگون همچنان به خرید و فروش کالاهای خود در سطح بین المللی اقدام نماید.

راهکارهای دریافت و انتقال پول در خارج از کشور

دریافت پول در خارج از این مرز و بوم می تواند ذهن فرد را مشوش نموده اما خوشبختانه علی رغم همه این موانع و مشکلات انتقال پول و دریافت آن در دفاتر مرکزی واقع در دبی به سهولت انجام می گیرد.

انواع حواله ارزی

حواله ارزی انواع مختلفی دارد. برخی از این حواله ها دستی بوده و با مراجعه به بانک صورت می گیرد و برخی دیگر نیز به شکل آنلاین انجام می گیرد.

خدمات ارزنده حواله ارزی در دبی

تجار ایرانی تحت تأثیر تحریم های اقتصادی با مشکلات روبرو هستند اما دبی با دایر گرداندن دفاتر مرکزی مشکل ارسال و دریافت ارزی آنها را برطرف کرده است.

جهت دریافت اخرین اخبار و کالاهای تجاری ایمل خود را ثبت کنید
از بهترین پیشنهادات و کسب و کار تجاری با خبر شوید
اطلاعات شما محفوظ خواهد بود.