کومهو شرکت مادر برند مارشال

/, واردات کالا/کومهو شرکت مادر برند مارشال

کومهو شرکت مادر برند مارشال

کومهو شرکت مادر برند مارشال می‌باشد. سالین طولانی می‌باشد که تایر و لاستیک‌های مارشال در ایران معروف شده‌اند و با توجه به کیفیت بسیار خوب آن مورد قبول مردم می‌باشد. اما جالب است که بدانید برند مارشال زیر مجموعه یک کارخانه بسیار بزرگ به نام کومهو می‌باشد. ولی امروزه اسم مارشال بیشتر از نام کومهو برای مردم آشنا است و غالب مردم لاستیک‌های این شرکت را با نام مارشال به خاطر سپرده‌اند.

کومهو پتروکمیکال

شرکت کومهو پتروکمیکال (Kumho Petrochemical) در اصل یک شرکت کره‌ای می‌باشد که در زمینه‌های مختلفی از جمله مواد شیمیایی، لاستیک و محصولات پتروشیمی فعالیت می‌کند. دفتر اصلی این شرکت در شهر سئول کره جنوبی می‌باشد.

کارخانه کومهو پتروکمیکال توسط “پارک‌این‌چون” در سال 1970 راه‌اندازی شده است. همچنین طبق بررسی‌ها و لیستی که فوربز 2000 درسال 2012 منتشر کرد کارخانه کومهو پتروکمیکال در رده 1806 در بین بزرگترین کارخانه‌های دنیا قرار گرفته است. امروزه نیز سهام این شرکت بسیار بزرگ در بورس کره قابل معامله می‌باشد.

با اینکه از تاریخ شروع فعالیت این کارخانه مدت زمان زیادی نگذشته است و تقریبا کارخانه جوانی می‌باشد ولی رشد بسیار خوبی داشته و برند خود را در بین مردم به خوبی معرفی کرده است. همانطور که در بالا اشاره کردیم، شرکت کومهو پتروکمیکال در اصل یک شرکت محصولات مواد شیمیایی و پتروشیمی می‌باشد. در ابتدا این شرکت با برند کومهو تایرز قدم به عرصه تولید تایر گذاشت ولی پس از مدتی نیز دو برند مارشال و ادمیرال را نیز به ثبت رساند. درحال حاضر شرکت‌های کومهو تایرز که مارشال و ادمیرال را نیز شامل می‌شود زیر مجموعه شرکت کومهو پتروکمیکال می‌باشد. دفتر اصلی کومهو تایرز، مارشال و ادمیرال در شهر گوانجو صنعتی‌ترین شهر کره جنوبی قرار دارد.

در ابتدا این شرکت با توجه به تولید تایر و لاستیک‌های با کیفیت و استفاده از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های مدرن، بسیار در کره جنوبی معروف شد و بعد از آن سریع به بازارهای آسیایی نیز دست یافت. ایران نیز یکی از بزرگترین مشتریان تایرهای مارشال و کومهو در آسیا می‌باشد.

این شرکت در طول سالیان گذشته برای ارتباط بیشتر با بازارهای جهانی و دست یافتن به سهم بازارهای دیگر قدم به عرصه ورزش نیز گذاشته است. در چندین سال گذشته به عنوان اسپانسر مسابقات فرمول سه و همچنین اسپانسر باشگاه منچستر یونایتد فعالیت داشته است.

واردات تایرهای کومهو از دوبی

این شرکت شعبه‌های فروش بسیاری در سراسر دنیا را دارا می‌باشد که یکی از نمایندگی‌های اصلی آن‌ها در کشور امارات و شهر دوبی می‌باشد. ما نیز در چندین سال گذشته با توجه به علاقه بسیار ایرانیان به لاستیک‌های کومهو و مارشال تصمیم به واردات محصولات این شرکت داشته‌ایم.  در حال حاضر نیز با وارد کردن لاستیک‌های اورجینال برند کومهو و مارشال مستقیما از نمایندگی این شرکت در دوبی، در خدمت مصرف‌کنندگان و علاقه‌مندان به محصولات این کارخانه می‌باشیم.

توسط | 2018-12-18T13:11:30+00:00 دسامبر 12th, 2018|تجارت, واردات کالا|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

جهت دریافت اخرین اخبار و کالاهای تجاری ایمل خود را ثبت کنید
از بهترین پیشنهادات و کسب و کار تجاری با خبر شوید
اطلاعات شما محفوظ خواهد بود.