گودریچ تایر، یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی

/, واردات کالا/گودریچ تایر، یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی

گودریچ تایر، یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی

گودریچ تایر، یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی تولید‌کننده تایر در جهان می‌باشد. این شرکت با پیشینه و قدمت خود، یکی از قدیمی‌ترین کارخانه‌های تولید تایر و لاستیک در آمریکا و جهان می‌باشد. برای بیشتر شناختن این برند با ما همراه باشید.

گودریچ تایر

گودریچ تایر

بنجامین گودریچ که در نیویورک به دنیا آمده بود و در رشته فیزیک تحصیل کرده بود در سال 1870 شرکت BF GOODRICH را تاسیس کرد. یکی از نکات جالب توجه در رابطه بنجامین گودریچ این مسئله می‌باشد که او اولین نفری بود که در اوهایو آمریکا در منزل خود تلفنی داشت که مستقیماً از خود مخترع تلفن یعنی الکساندر گراهام بل هدیه گرفته بود.

کارخانه گودریچ فراز و نشیب‌های زیادی در طول عمر کاری خود داشته است. این کارخانه در اصل کارخانه هوافضای آمریکایی است که در تولید انواع تایر، لاستیک، تجهیزات الکترونیکی قطعات هواگرد و فناوری هوافضا فعالیت می‌کند.

همچنین این کارخانه دستاوردهای بسیاری نیز داشته است برای مثال اولین هواپیمایی که بر فراز اقیانوس آرام پرواز مستقیم را تجربه می‌کرد از تایرهای کارخانه گودریچ برای فرود استفاده کرده بودند.

از دیگر افتخارات این کارخانه تایرسازی می توان به 5 دوره قهرمانی مسابقات دارک رالی پاریس اشاره کرد.

در سال 1988 شرک میشلن تصمیم گرفت تا این کارخانه را از آن خود کند و پس از دو سال و با خرید سهام شرکت‌های کلایتون و دوبیلیر به ارزش 5.1 میلیارد دلار کارخانه گودریچ را به طور کامل از صنعت تایرسازی خارج کرد. این شرکت سپس در سال‌های بعد وارد صنعت هواپیمایی و هوافضا شد و با سرمایه‌گذاری بر روی محصولات شیمیایی و هوافضا فعالیت‌های خود را از سر گرفت.

گودریچ با توجه به قدمت زیادی که دارد دوره‌های سخت اقتصادی بسیاری همچون جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم را از سر گذرانده است.

در طول 20 سال گذشته این برند معتبر توانسته است مالکیت بیش از 40 شرکت را بر عهده بگیرد و تبدیل به یکی از شرکت‌هایی شود که محصولات متنوع و زیادی در زمینه صنعت حمل و نقل هوایی را تولید کند و هر روزه بر تنوع محصولات خود اضافه می‌کند و رشد بی‌نظیری را کسب کند. اکنون این شرکت یکی از بزرگترین و معروفترین شرکت‌های تولید‌کننده محصولات صنایع هوایی می‌باشد. در سال‌های اخیر نیز این شرکت وارد بازارهایی از جمله تعمیرات و مراقبت صنایع هوایی نیز شده است.

گودریچ تایر

واردات تایر گودریچ از دبی

یکی دیگر از برندهایی که ما محصولاتشان را از طریق نمایندگی آن‌ها از دبی وارد ایران می‌کنیم برند گودریچ می‌باشد. این شرکت همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم شرکتی با قدمتی بسیار زیاد و طیف محصولات زیادی می‌باشد که یکی از آنها تایر و لاستیک گودریچ می‌باشد. کیفیت و کارایی محصولات این کارخانه زبانزد همه می‌باشد. شرکت ما با واردات از دبی و ارائه محصولات اصل و اورجینال و خرید آن‌ها از نمایندگی‌های معتبر این برند از دبی در خدمت مصرف‌کنندگان ایرانی می‌باشد.

توسط | 2018-12-19T08:42:29+00:00 دسامبر 19th, 2018|تجارت, واردات کالا|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

جهت دریافت اخرین اخبار و کالاهای تجاری ایمل خود را ثبت کنید
از بهترین پیشنهادات و کسب و کار تجاری با خبر شوید
اطلاعات شما محفوظ خواهد بود.