کارخانه تایر و لاستیک‌سازی بریجستون

/, واردات کالا/کارخانه تایر و لاستیک‌سازی بریجستون

کارخانه تایر و لاستیک‌سازی بریجستون

کارخانه تایر و لاستیک‌سازی بریجستون یکی از 10 کارخانه برتر در تولید تایر و لاستیک در جهان می‌باشد. همانطور که می‌دانید نام و آوازه این کارخانه و محصولات آن در ایران بسیار شنیده می‌شود. اغلب اوقات نیز اولین انتخاب مشتریان لاستیک‌ها و تایرهای بریجستون می‌باشد. در ادامه قصد داریم شما را با تاریخچه این کارخانه آشنا کنیم.

کارخانه تایر و لاستیک‌سازی بریجستون

در سال 1931 در شهر کورومه، استان فوکوئوکا ژاپن، شیجیرو ایشیباشی کارخانه بریجستون را تاسیس کرد. علت نام‌گذاری این شرکت ترجمه نام فامیلی موسس آن به زبان انگلیسی می‌باشد. کارخانه بریجستون کازخانه ژاپنی و چند ملیتی می‌باشد که در زمینه تولید تایر، لاستیک، قطعات اتومبیل و کامیون فعالیت می‌کند.

در سال 1988 کارخانه بریجستون، کمپانی تایر و لاستیک سازی فایرستون که کارخانه‌ای آمریکایی بود را خریداری کردند. درحال حاضر نیز کارخانه فایرستون تحت عنوان بریجستون آمریکا فعالیت دارد. کارخانه برجیستون محصولات خود را به 141 کشور صادر می‌کند و همچنین در 24 کشور کارخانه‌های تولیدی و شعبه‌های فروش خود را دارا می‌باشد.

محصولات کارخانه تایر و لاستیک‌سازی بریجستون تحت عنوان 4 برند به بازار ارائه می‌شوند. از جمله بریجستون، فایرستون، یونی رویال و فیوزیون.

همانطور که در ابتدا مقاله به آن اشاره کردیم بریجستون تنها در زمینه تولید تایر و لاستیک فعالیت نمی‌کند بلکه در زمینه‌های تجهیزات ورزشی برای رشته گلف و دوچرخه سواری، تجهیزات صنعتی غیر مرتبط با ماشین و همچنین یک نوع فوم پلی اورتانی برای صندلی‌های خودروها فعالیت دارد.

فلسفه کارخانه بریجستون

این کارخانه مانند بسیاری از کارخانه‌هایی که از کشور سر در آورده‌اند یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه تولید و ارائه تایر و لاستیک می‌باشد. تمامی شرکت‌های ژاپنی که بریجستون نیز یکی از آن‌ها می‌باشد دارای فلسفه‌های بنیادی جالبی در رابطه با محصولات خود دارند. برای مثال فلسفه کاری بریجستون این می‌باشد که نه تنها در تولید و ارائه محصول، بلکه در همه بخش‌ها و فعالیت‌ها بهترین خدمات را عرضه کنند و جمله بسیار مهمی که توسط موسس آن گفته شده است و سرلوحه کار این کارخانه می‌باشد این است: خدمت به جامعه با کیفیتی ممتاز

یکی دیگر از فلسفه‌های این شرکت اتحاد و کار تیمی می‌باشد. یکی از اصول فلسفی آن‌ها نیت خوب در هنگام کار کردن و در ارتباط با دیگران و جامعه می‌باشد. آن‌ها معتقدند که با بازخوردهای مثبت و افزایش مهارت‌ها بدون توجه به نژاد و جنسیت باعث رشد آن‌ها می‌گردد.

کارخانه تایر و لاستیک‌سازی بریجستون

واردات لاستیک بریجستون از دوبی

یکی از دغدغه‌های همه افراد برای خرید تایر و لاستیک برای خودروهای خود، مرغوبیت و کیفیت جنس آنها یکی باشد. ما در شرکت خود با واردات مستقیم از دوبی و نمایندگی‌های اصلی کارخانه بریجستون در دوبی سعی کرده‌ایم تا نگرانی همه افراد را برطرف کنیم. کلیه محصولات وارداتی ما از دوبی اصل می‌باشد و جز بهترین برندهای لاستیک و تایری باشد که بریجستون یکی از آنها می‌باشد.

توسط | 2018-12-18T13:08:31+00:00 دسامبر 13th, 2018|تجارت, واردات کالا|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

جهت دریافت اخرین اخبار و کالاهای تجاری ایمل خود را ثبت کنید
از بهترین پیشنهادات و کسب و کار تجاری با خبر شوید
اطلاعات شما محفوظ خواهد بود.