تجربه رانندگی لذت‌بخش با تایرهای دانلوپ

/, واردات کالا/تجربه رانندگی لذت‌بخش با تایرهای دانلوپ

تجربه رانندگی لذت‌بخش با تایرهای دانلوپ

تجربه رانندگی لذت‌بخش با تایرهای دانلوپ، باعث می‌شود که همیشه از لاستیک و تایر دانلوپ استفاده کنید. برای داشتن رانندگی آرام و روان شما نیاز دارید تا تایرهایی که استفاده می‌کنید با کیفیت باشند. همچنین استفاده از تایر و لاستیک با کیفیت باعث می‌شود که طول عمر خودرو شما بالا برود و استهلاک ماشین کم بشود. بنابراین برای داشتن خودرویی سالم و رانندگی آسوده انتخاب یک تایر برای خودرو بسیار ضروری می‌باشد. یکی از بهترین برندهای تایر و لاستیک برند دانلوپ می‌باشد. که در این مقاله قصد داریم در رابطه با ابن برند صحبت کنیم.

تایرهای دانلوپ

تایر دانلوپ

در سال 1988 فرزند جان بوید دانلوپ سرماخوردگی سختی می‌گیرد و دکتر معالج او روش غیر معمولی را برای او تجویز می‌کند. او به خانواده پسر می‌گوید که فرزند شما باید برای برطرف کردن این بیماری دوچرخه سواری کند. هنگامیکه پسر بچه در حال دوچرخه‌سواری با لاستیک‌هایی بود که هم سرعت دوچرخه را کم می‌کرد و هم قدرت بیشتری برای دوچرخه‌سواری را طلب می‌کرد، پدر به این فکر افتاد که برای راحتی دوچرخه‌سواری نوع جدیدی از تایرها را به وجود آورد و این مسئله زمینه‌ساز تاسیس شرکت دانلوپ تایرز شد.

کارخانه دانلوپ در اوایل کار فقط برای دوچرخه‌ها لاستیک تولید می‌کردند و رفته رفته به سمت تولید تایر برای خودروها قدم برداشتند. تا اینکه در سال‌های بعد برای کارخانه‌های خودروسازی بسیاری مسئولیت تولید تایر و لاستیک را برعهده گرفتند.

شرکت دانلوپ تایرز در کشورهای بسیاری کارخانه‌های تولید تایر و لاستیک را راه‌اندازی کرده است و همچنین محصولات خود را به تمامی نقاط دنیا صادر می‌کند.

در بین سال های 55 تا 70 میلادی کارخانه دانلوپ همواره جز اسپانسرهای اصلی مسابقات فرمول وان و موتورسواری بود و نقش بسیار پررنگی را در این مسابقات داشت. اما در سال‌های بعد با توجه به مشکلات اقتصادی که برای این شرکت به وجود آمد، دانلوپ به شرکت بی تی ار فروخته شد تا از خطر ورشکستگی رهایی یابد.

همچنین کارخانه سومیتو ژاپن کلیه حق و حقوق استفاده از نام تجاری دانلوپ را نیز خریداری کرد. در سال 1999 طی یک سرمایه‌گذاری مشترک بین کارخانه سومیتو و گودیر، دارایی دانلوپ در آمریکا به گودیر واگذار شد و در دیگر کشورها در اختیار سومیتو قرار گرفت. این دو برند با این سرمایه‌گذاری مشترک قصد دارند تبدیل به بزرگترین تولیدکننده تایر در دنیا شوند.

تایرهای دانلوپ

واردات تایر دانلوپ از نمایندگی دبی

ما برای اینکه بهترین و با کیفیت‌ترین تایر و لاستیک‌ها را در اختیار مشتریان خود در داخل ایران قرار بدهیم، اقدام به واردات تایر دانلوپ از نمایندگی این کارخانه در دبی کرده‌ایم. تایرهای دانلوپ همواره در طول سالیان دراز طرفداران و مصرف‌کنندگان مخصوص به خود را داشته و با توجه به اینکه تایر و لاستیک‌های تقلبی فراوانی در بازار موجود می‌باشد. شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که با خرید از ما تایر و لاستیک‌های اورجینال این برند را خواهید داشت.

توسط | 2018-12-18T12:59:19+00:00 دسامبر 18th, 2018|تجارت, واردات کالا|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

جهت دریافت اخرین اخبار و کالاهای تجاری ایمل خود را ثبت کنید
از بهترین پیشنهادات و کسب و کار تجاری با خبر شوید
اطلاعات شما محفوظ خواهد بود.