تایر یوکوهاما، برندی ژاپنی

/, واردات کالا/تایر یوکوهاما، برندی ژاپنی

تایر یوکوهاما، برندی ژاپنی

تایر یوکوهاما، برندی ژاپنی با تمام خصوصیاتی که یک کمپانی ژاپنی می‌تواند داشته باشد. شاید مانند بریجستون، دانلوپ، میشلن و … نام این برند را نشنیده باشید ولی باید گفت که این شرکت ژاپنی همواره در راستای تولید تایر و لاستیک‌های با کیفیت قدم برداشته است و امروزه یکی از مهمترین کمپانی‌ها در زمینه تایر و لاستیک‌سازی می‌باشد. اگر با برند تایر یوکوهاما آشنایی ندارید تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا از ویژگی‌های این تایر آگاه شوید.

 تایر یوکوهاما

تایر یوکوهاما

در سال 1917 از ادغام دو کارخانه کابل سازی یوکوهاما و بی اف گودریچ، کارخانه تایر و لاستیک سازی یوکوهاما در یوکوهاما، ژاپن به وجود آمد. تایر یوکوهاما اولین برند لاستیک‌سازی ژاپنی می‌باشد که گواهینامه ایزو 9001 را برای کیفیت، طراحی، توسعه، تولید و خدمت در صنعت تایر و لاستیک‌سازی دریافت کرده است.

شرکت تایر و لاستیک‌سازی یوکوهاما در رابطه به مسائل محیط زیست نیز بسیار اهمیت می‌دهد و یکی از ابتکارات این شرکت، استفاده از نفت سنگین به گاز طبیعی برای کاهش انتشاردی اکسیدکربن و صرفه‌جویی در انرژی می‌باشد.

این شرکت یک شبکه فروش گسترده در سراسر ایالات متحده آمریکا نیز دارد. شرکت تایر و لاستیک‌سازی یوکوهاما یک کارخانه پیشرو در فناوری و نوآوری است. خط تولید کامل کارخانه تایر و لاستیک‌سازی شامل تایرهایی با عملکرد بالا برای کامیون‌های سبک، ماشین‌های مسافری، کامیون و اتوبوس می‌باشد و همچنین محصولاتی نیز برای ماشین آلات مورد استفاده در جاده‌سازی و معدن تولید می‌کند.

پروژه‌های تولید تایر یوکوهاما

طرح بزرگ میان‌مدت کارخانه یوکوهاما که در سال 2006 تصویب شد بر این اساس می‌باشد که خواستار رشد تولید متوسط سالانه 100 میلیون تایر در سراسر دنیا است.

این کارخانه در آوریل 2013 طی یک قراردادی که با شهر می سی سی پی منعقد کردند خواهان ساخت کارخانه‌ای برای تولید تایر برای کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین بود که البته بعد از چندین ماه و با سرمایه‌گذاری 300 میلیون دلاری این پروژه شکست خورد. اما در سال 2015 کارخانه آن‌ها در می سی سی پی شروع به کار کرد و محصولات آن‌ها در آمریکای شمالی اکنون توسط دو کارخانه فراهم می‌گردد.

در حال حاضر نیز این شرکت در شهر ویرجینیا، خط تولید تایر و لاستیک برای کامیون‌های سبک را دارا می‌باشد که در خط تولید این شرکت از تکنولوژی روغن نارنجی با موفقیت بهره گرفته شده است.

شعار یوکوهاما این است که: ما در یوکوهاما برای دستیابی به رشد پایدار به عنوان یک سازمان جهانی متعهد هستیم و از اعتماد شما به عنوان مشتری قدردانی می‌کنیم.

 تایر یوکوهاما

واردات تایر از دوبی

یکی از اهداف ما در این شرکت تامین و وارد کردن تایر و لاستیک‌های با کیفیت انواع برند‌ها برای مشتریان خود در داخل ایران هستیم. یکی دیگر از برندهایی که ما تایر و لاستیک آن کارخانه را از دوبی وارد می‌کنیم کمپانی مطرح ژاپنی یوکوهاما می‌باشد. ما از نمایندگان فروش این شرکت در دوبی تایرهای اورجینال را وارد ایران می‌کنیم.

توسط | 2018-12-18T13:05:39+00:00 دسامبر 16th, 2018|تجارت, واردات کالا|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

جهت دریافت اخرین اخبار و کالاهای تجاری ایمل خود را ثبت کنید
از بهترین پیشنهادات و کسب و کار تجاری با خبر شوید
اطلاعات شما محفوظ خواهد بود.