تایر میشلن محبوب‌ترین برند تایر

/, واردات کالا/تایر میشلن محبوب‌ترین برند تایر

تایر میشلن محبوب‌ترین برند تایر

تایر میشلن محبوب‌ترین برند تایر می‌باشد. برندی که همواره در پی ارائه بهترین کیفیت و محصولات به مشتریانش می‌باشد. تایر میشلن همیشه در رده‌بندی‌ها دارای رتبه‌های بالایی می‌باشد چه از دید کارشناسان و چه از دید عموم مردم. در اینجا قصد داریم در رابطه با تاریخچه این برند و محصولاتی که ارائه می‌دهد به شما اطلاعاتی ارائه بدهیم. پس برای بیشتر شناختن تایر میشلن با ما همراه باشید.

تایر میشلن

آندره و ادوارد میشلن در سال 1889 شرکت تایر سازی فرانسوی میشلن را تاسیس کرد. این دو برادر شرکت لاستیک‌سازی میشلن را در شهر کلرمون فران فرانسه تاسیس کردند و در ابتدا فعالیت آن‌ها معطوف بود یه ساخت تایر برای دوچرخه و پس از آن این دو برادر شروع کردن به ابداع و اختراع در زمینه لاستیک و تایر و شاید مهمترین اختراع آن‌ها تا به امروز تایرهای رادیال باشد که به عنوان انقلابی‌ترین اختراع در زمینه تایرها شناخته می‌شود.

این کارخانه از سال 1988 به بعد شروع به خرید کارخانه‌های کوچک تایرسازی نمود بطوری که امروزه بعد از کارخانه بریجستون دومین تولیدکننده تایر در جهان می‌باشد. این شرکت پس از خریدن کارخانه بی اف گودریچ توانستند تایرهای مورد نیاز برای شاتل‌های فضایی در آمریکا را نیز تامین کند.

یکی از جالب‌ترین فعالیت‌هایی که کارخانه میشلن انجام داد و هیچ ارتباط مستقیم با صنعت تایر و لاستیک‌سازی ندارد اما بسیار معروف شده است. دادن ستاره میشلن به رستوران‌ها می باشد. به گونه‌ای که امروزه رستوران‌هایی که ستاره‌های میشلن را دریافت می‌کند از اعتبار بسیار زیادی در بین مردم پیدا می‌کنند.

در اصل این کار می‌توان یک نوع کمپین تبلیغاتی برای شرکت تایرسازی میشلن بود که دفترچه‌ای به عنوان راهنما برای رستوران‌ها در سراسر اروپا و آمریکا تهیه کرد تا مردم سفر کنند و از این رستوران‌ها دیدن کنند. هر چقدر مردم بیشتر سفر کنند مسلماً به لاستیک و تایر احتیاج خواهند داشت. این فعالیت نیز گوشه‌ای دیگر از نبوغ و هوش این کارخانه فرانسوی را نشان می‌دهد.

همچنین در مسابقات اتومبیلرانی، میشلن پر فروش‌ترین تایر مورد استفاده در مسابقات می‌باشد.

کارخانه میشلن هر سال برای معرفی نسل جدید تایرها و لاستیک‌های خود همایشی سه روزه تحت عنوان تجربه رانندگی میشلن برگزار می‌کند که در کنار معرفی محصولات جدید، آن محصولات را با استفاده از مهمانان و رانندگان دعوت شده تست شود. این کار باعث می‌شود که اطمینان مردم به کیفیت این برند بیشتر گردد.

امروزه میشلن در زمینه تولید تایر برای هواپیما، اتومبیل، کشنده‌های سبک و سنگین، موتور سیکلت، دوچرخه و شاتل‌های فضایی فعالیت می‌کند.

تایر میشلن

واردات تایر از دوبی

یکی از اهداف شرکت ما رساندن محصولات با کیفیت و مرغوب از تولید‌کننده‌های اصلی به مصرف‌کنندگان می‌باشد. به همین ما تایر و لاستیک‌های اورجینال برند‌های مختلف از جمله میشلن را مستقیما از نمایندگی آن‌ها در دوبی خریداری می‌کنیم و به دست شما مصرف‌کنندگان عزیز در تهران می‌رسانیم.

 

توسط | 2018-12-18T13:02:45+00:00 دسامبر 17th, 2018|تجارت, واردات کالا|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

جهت دریافت اخرین اخبار و کالاهای تجاری ایمل خود را ثبت کنید
از بهترین پیشنهادات و کسب و کار تجاری با خبر شوید
اطلاعات شما محفوظ خواهد بود.